اگر تا 15 مرداد ادعاي خود را ثابت كرديد شغل وكالت را كنار مي گذارم وگرنه شما استعفا بدهيد!
 
بنده به توصیه بزرگان و به احترام سن و کسوت شما اجازه پاسخگویی به توهین شما را به خود نمی دهم اما پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از کش دار شدن موضوع، در پیشگاه مردم ایران خصوصاً اهالی فهیم رشت مردانه شرط کنیم اگر شما...

: درپی اظهارات جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، سید علی اصغر حسینی، وکیل حمید بقایی نامه ای سرگشاده منتشر کرد.

به گزارش شمال نیوز، متن نامه بدین شرح است:


بسمه تعالی


جناب آقای جعفرزاده ایمن آبادی ، نماینده مجلس شورای اسلامی

با سلام؛

پیرو مکاتبات قبلی و نظر به مصاحبه اخیر جنابعالی با خبرگزاری خانه ملت در تاریخ 1/5/1395 که مجدداً ادعای کذب خود مبنی بر خروج 20 هزار میلیارد تومان از داخل کشور به صرافی های کشورهای عربی و واریز آن به حساب افراد توسط موکل اینجانب جناب آقای بقایی را تکرار نموده و طبق معمول با پرداختن به موضوعات بی ربط و حاشیه ای از ارائه مدارک قانونی و اثبات حرف خود طفره رفته اید ، لازم به توضیح است که جنابعالی اتهام سنگینی را به موکل اینجانب نسبت داده و مرتب این ادعای دروغ را تکرار می کنید و حاضر به انتشار اسناد و مدارک ادعای خود هم نیستید. استناد شما به اصل «مصونیت پارلمانی» و اینکه طبق قانون اساسی نمایندگان مجلس در تمام امور حق نظارت و اظهارنظر دارند در اینجا به هیچ وجه وجاهت ندارد زیرا در همین قانون اساسی اصل تساوی عموم در مقابل قانون به رسمیت شناخته شده و قرار گرفتن در جایگاه نمایندگی مجلس شورای اسلامی مجوز ارتکاب جرم و تعرض به حقوق اشخاص نبوده و حضرتعالی طبق اصل 67 قانون اساسی سوگند خورده اید پاسدار حق باشید و حقوق و آزادی های آحاد ملت را به محترم شمارید.
اظهارنظر شما مبنی بر اینکه اسناد و مدارک مربوط به ادعای خود را به دادگاه ارائه خواهید کرد، ضمن اینکه با ادعای اولیه شما در تعارض است که گفته بودید یکی از تخلفات (آقای) بقایی در پرونده مطروحه علیه ایشان موضوع 20 هزار میلیارد تومان می باشد، منطقاً زمانی قابل پذیرش بود که شما شیپور را از سر گشادش نمی نواختید و اگر سندی داشتید (که ندارید) ابتدا آنها را به مراجع قضایی می دادید تا بررسی شود و اگر ادعای شما درست بود آنوقت آن را در بوق و کرنا نموده و در نقش قهرمان رسانه ای مبارزه با فساد ظاهر می شدید.

بنابراین درخواست ما برای چندمین بار از جنابعالی این است حالا که اصل موضوع را رسانه ای کرده اید لطف کنید اسناد و مدارک ادعایتان را هم منتشر کنید؛ نه اینکه که هر بار موضوعات بی ربطی مانند اینکه در دولت گذشته خیانت ها و جنایت های زیادی صورت گرفته ، حاضرم 520 تخلف دولت قبل را افشا کنم، شخص آقای احمدی نژاد در برخی تخلفات مالی دست داشته و ... را مطرح نمایید. البته تمامی این ادعاهای شما هم جواب دارد و هم به وقتش از مجرای قضائی پیگیری و گزارش آن نیز منتشر خواهد شد اما فعلاً درخواست ما از شما فقط این است که لطف کنید همین یک ادعای خود را ثابت کنید، 519 تخلف دیگر پیشکش!

 

جناب آقای جعفر زاده شما در مصاحبه خود مدعی شده اید وکیل آقای بقایی فرد بی ادب و گستاخی است که هرچند جنابعالی برای این ادعای خود هم دلیل و مصداقی نیاورده اید؛ اما چون این مسئله جنبه شخصی دارد، بنده به توصیه بزرگان و به احترام سن و کسوت شما اجازه پاسخگویی به توهین شما را به خود نمی دهم اما پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از کش دار شدن موضوع، در پیشگاه مردم ایران خصوصاً اهالی فهیم رشت مردانه شرط کنیم اگر شما تا تاریخ 15 مرداد سال جاری اسناد و مدارک ادعای خود در خصوص اتهام آقای بقایی دایر بر خروج 20 هزار میلیارد تومان از کشور و واریز آن به حساب اشخاص در صرافی های کشورهای عربی را منتشر کردید، بنده شغل وکالت را کنار می گذارم و در مقابل اگر نتوانستید ادعایتان را ثابت کنید، شما از نمایندگی مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی استعفا دهید.

سید علی اصغر حسینی
وکیل جناب آقای حمید بقایی

منبع : سیاست روز |وكيل بقايي خطاب به نماینده رشت :
برچسب ها : ادعای ,آقای ,بقایی ,اینکه ,مجلس ,مدارک ,جناب آقای ,آقای بقایی ,مجلس شورای ,هزار میلیارد ,شورای اسلامی ,هزار میلیارد تومان ,مجلس شورای اسلامی ,ایر